Kontakta oss

Har du frågor? Här hittar du kontaktuppgifter till oss.

Sjukanmälan

För att sjukanmäla en elev använder du sjuk- och frånvaroanmälan på Schoolsoft.

Sjuk- och frånvaroanmälan
(Logga in som vårdnadshavare med elevens användarnamn och vårdnadshavarens lösenord)

EXPEDITION

Helena Brynte
Skoladministratör
08-606 73 90
helena.brynte@haninge.se

Skolledning

Johanna Jozic
Rektor
08-606 73 91
SMS: 070-606 89 80
johanna.jozic@haninge.se

Céline Nordenhed
Tf. bitr. rektor
08-606 55 09
SMS: 072-581 20 96
celine.nordenhed@haninge.se

Ingrid Cohn Riddermark
Biträdande rektor
08-606 50 51
ingrid.riddermark@haninge.se

ELEVHÄLSA

Kerstin Flognfelt
Skolsköterska
08-606 73 93
kerstin.flognfelt@haninge.se

Ilona Utter
Skolkurator
08-606 91 65
ilona.utter@haninge.se

Kontakt fritidshem

Fritidshem Fyren
(årskurs 2)
070-606 37 83

Fritidshem Ubåten
(årskurs 3 + 4A)

070-606 27 11

Fritidshem Skeppet 
(årskurs 1 + 4B)

070-606 37 49

Kontakt ARBETSLAG F-3

Förskoleklasser
070-606 01 33

Årskurs 1
070-606 37 49

Årskurs 2
070-606 37 83

Årskurs 3
070-606 27 11

Kontakt ARBETSLAG 4-6

Årskurs 4C
070-606 38 09

Årskurs 5
070-678 06 81

Årskurs 6
070-606 38 29

IT-samordning & vaktmästeri

Joakim Svensson
IT-Samordnare (Vaktmästare)
08-606 73 95
joakim.svensson@haninge.se

Skolrestaurang

08-606 73 96

Senast uppdaterad: 29 januari 2021